Dodaj do ulubionych Dodaj do ulubionych
  Kontakt
  Biuletyn

   Linki 
MIND ACTIVATOR

Wstęp
Instrukcja obsługi

zdj_ma.jpg 7.0 KB

MIND ACTIVATOR - HOLIDAY


SYSTEM MENTALNY OPARTY NA STYMULACJI AKUSTYCZNO - ŚWIETLNEJ (mind machine)
  • Czujesz się po pracy zmęczony i przybity?
  • Potrzebujesz czasami szybko skoncentrować się?
  • Bezskutecznie usiłujesz opanować obcy język?
  • Zdarza ci się mieć męczący i stresujący dzień?
  • Czujesz się czasem wytrącony z równowagi?
  • Masz do przebycia długą trasę samochodem?
  • Masz osłabiony system odpornościowy?
  • Jesteś terapeutą, psychologiem, lekarzem?
  • Zajmujesz się terapią antyuzależnieniową?
  • Prowadzisz kursy psycho - odnowy?

MIND ACTIVATOR
jest w Polsce niedostępny.
Czynione są starania, aby urządzenie znalazło się na polskim rynku jeszcze w tym roku.
Jeżeli chcesz otrzymać informacje o możliwości zkupu
» kliknij tutaj

MIND ACTIVATOR pomoże ci rozwiązać twoje problemy uczyni twoje działania bardziej skutecznymi.

MIND ACTIVATOR umożliwia synchronizację półkul mózgowych i osiągnięcie stanów alfa i theta.

MIND ACTIVATOR - to sposób, by w ciągu niewielu minut głęboko się odprężyć, nabrać energii i wprowadzić się w stan doskonałej kondycji. Polecają go naukowcy, przez których został wszechstronnie przetestowany. Teraz i ty możesz korzystać z tego, co dotąd było dostępne jedynie wąskiej grupie ludzi w Europie Zachodniej i w USA - lekarzom, terapeutom, pilotom, menadżerom i sportowcom.
Skuteczności i uniwersalności tego urządzenia nie da się porównać z żadną istniejącą techniką mentalną (Biofeedback, Hemi Sync, trening autogenny, metoda Jacobsona, mind mapping, NLP itp.)

MIND ACTIVATOR zaprojektowany został jako urządzenie dla całej rodziny. Mogą z niego korzystać zarówno dzieci i młodzież szkolna jak i osoby w podeszłym wieku.
Jak posługiwać się urządzeniem MIND ACTIVATOR?


To bardzo proste. Połóż się lub usiądź wygodnie. Nałóż lekkie słuchawki i specjalne okulary i zamknij oczy. Miękkie fale świetlne w okularach i falowanie dźwięku w słuchawkach przeniosą cię szybko w stan miłego odprężenia (stan alfa) bądź głębokiej medytacji (stan theta). W ten sposób bardzo łatwo zredukujesz stres, zregenerujesz się i w krótkim czasie będziesz znowu gotowy do pracy i codziennych zajęć.

Masz do wyboru 22 programy w pięciu grupach tematycznych:

DOBRA KONDYCJA UMYSŁOWA
01
Szczytowa forma - energetyczny sen I 20 min
02 Kondycja i radość 18 min
03 Efektywna przerwa - energetyczny sen II 15 min
04 Program intensywny - energetyczny sen III 15 min
05 Trening mentalny dla sportowców (alfa-sync) 17 min
06 Lepsze osiągnięcia w zawodzie i w życiu prywatnym 30 min

ODPRĘŻENIE
07
Odprężenie w czasie przerwy - wyłączenie się 15 min
08 Odprężenie cielesne - wypoczynek 25 min
09 Odcięcie się od stresu i uciążliwych problemów 16 min
10 Głębokie odprężenie i trwała regeneracja 35 min
11 Medytacja i osiągnięcie spokoju wewnętrznego 60 min

SKUTECZNE UCZENIE SIĘ
12
Gotowość do uczenia się (alfa-sync) 10 min
13 Supernauczanie (alfa-sync) 35 min
14 Uwolnienie się od tremy, napięć i strachu przed egzaminem 15 min

POBUDZENIE
15
Poprawa koncentracji, skuteczne działanie (alfa-sync) 15 min
16 Zwiększenie kreatywności i łatwiejsze rozwiązywanie problemów 20 min
17 Program przyjemnościowy - wizualizacja, pobudzenie 20 min

DOBRE SAMOPOCZUCIE
18
Zapobiegnięcie przemęczeniom prowadzącym do bólu głowy i migreny 25 min
19 Zastąpienie stresu odprężeniem - zmniejszenie niepokoju 22 min
20 Program odwykowy - ułatwia odrzucenie palenia i picia alkoholu 25 min
21 Program nasenny - ułatwia zaśnięcie 18 min
22 Piękno wewnętrzne, głęboka regeneracja, radość życia 25 min

Ponadto masz możliwość tworzenie dwóch programów osobistych:

I program osobisty
- umożliwia wywołanie częstotliwości z przedziału 2 - 30 Hz. Co 20 sekund zmieni się wybrana częstotliwość początkowa o 1 Hz. Tym sposobem możesz znaleźć najlepszą dla siebie częstotliwość.

II program osobisty - umożliwia wybranie dowolnej częstotliwości z zakresu 2 - 30 Hz na czas do 99 minut.
Do urządzenia MIND ACTIVATOR możesz podłączyć magnetofon (np: wollkman). Będziesz miał możliwość słuchania odpowiednio dobranej muzyki lub tekstów (np: podczas nauki języków obcych)

W skład kompletu wchodzi:
- Urządzenie sterujące z wyświetlaczem cyfrowym
- Okulary relaksacyjne
- Słuchawki stereo
- Przewody podłączeniowe
- Instrukcja obsługi

Wymiary urządzenia: 15,5 x 8 x 2,5 cm

Urządzenie zasilane jest z czterech baterii R6 lub z zasilacza sieciowego ( baterie i zasilacz nie wchodzą w zakres dostawy urządzenia ).Urządzenie nie powinno być używane przez ludzi nadwrażliwych na światło, epileptyków, psychicznie chorych, narkomanów, alkoholików, ludzi z uszkodzeniem mózgu, ze stymulatorem serca, przyjmujących silne lekarstwa oraz kobiety w okresie ciąży. Zalecenia te mają na celu przede wszystkim wykluczenie odpowiedzialności producenta.
Badania naukowe wskazują jednak na pozytywny wpływ urządzenia na alkoholików, kobiety ciężarne i pozostałe osoby z w/w grupy. W tych przypadkach zaleca się używać MIND ACTIVATOR - HOLIDAY po konsultacji bądź pod opieką lekarza.

Najczęściej zadawane pytaniaCzy działanie urządzenia MIND ACTIVATOR zostało naukowo zbadane?
Zostało zbadane. Urządzenia te są na rynku od 1987r. Zostały dokładnie przetestowane przez setki użytkowników. Liczni naukowcy przeprowadzili badania, a pozytywne skutki tych urządzeń zostały zaobserwowane w licznych dziedzinach życia. Dotyczy to szybkiego uczenia się, zwiększonej koncentracji, podwyższonej wydajności i zapobieganiu przemęczeniom prowadzącym do bólu głowy, migreny, bólu pleców i bezsenności. Początkowo przyrządy te spotkały się ze sceptycznym przyjęciem ze strony mediów i świata naukowego. Obecnie ich skuteczność jest szeroko udokumentowana.Czym wyróżnia się MIND ACTIVATOR wśród innych metod osiągania odprężenia?
Istnieje szereg sposobów uzyskiwania odprężenia począwszy od autogennego treningu przez metodę napinania i zwalniania mięśni według Jacobsona aż do jogi i medytacji, która też częściowo traktowana jest jako odprężanie. W stosunku do nich MIND ACTIVATOR daje wiele korzyści.
Nie ma natomiast wad tamtych metod, wymagających długotrwałego, uciążliwego treningu. Nie jest to miłe, a wymaga dużo czasu i zdyscyplinowania. Kto ma na to ochotę?
Naukowo udowodniono, że stosując MIND ACTIVATOR nie musisz nic robić! Wyniki masz już niekiedy po pierwszym, a z reguły najpóźniej między piątym a dziesiątym użyciem, tj. w ciągu tygodnia. Musisz tylko założyć słuchawki i okulary i zażywać przyjemności.
Kolejna zaleta polega na tym, że z tym przyrządem możesz osiągnąć bardzo głębokie odprężenie, wielokrotnie głębsze niż przy treningu autogennym. Pośród innych znanych technik MIND ACTIVATOR zapewnia najskuteczniejszą technikę odprężania. Również ludzie mający wieloletnią praktykę medytacyjną przyznają, że za pomocą tego przyrządu osiągają najbardziej głębokie stany odprężenia w bardzo krótkim czasie.Czy można się uzależnić od systemów działających na umysł?
Nie można się uzależnić. Nie tworzy się żadna umysłowa, psychiczna lub cielesna zależność. Do urządzenia można się tylko przyzwyczaić. Odprężenie jest stanem naturalnym człowieka. Dobrze nam robi. Jest więc rzeczą jak najbardziej zrozumiałą, że ludzie czynią to, co im odpowiada. Czy będzie to dobre jedzenie, wyczyn sportowy czy też odprężenie i regeneracja.
Korzystne jest regularne używanie systemu MIND ACTIVATOR. Pięć lat trwające badania doprowadziły do stwierdzenia, że wielu ludzi chętnie używa swego przyrządu regularnie, ale się od niego nie uzależnili.
Dłuższe obserwacje pozwoliły zauważyć, że użytkownik aparatu MIND ACTIVATOR z czasem się zmienia. Po użyciu stan odprężenia utrzymuje się dłużej, a człowiek staje się spokojniejszy i bardziej zrównoważony. Używa swego aparatu raczej rzadziej ponieważ jest bardziej wyciszony.Strona główna | Magnetoterapia | Supernauczanie | Aby zdrowiej mieszkać | Wahadła Józefa Baja | Huna | MIND ACTIVATOR | Sklep