Towar chwilowo niedostępny

Sprzedaż zostanie przeniesiona
do innego sklepu internetowgo

Stymulator energii ADR-4 PLN 220.00 W koszyku
Szczegółowy opis stymulatora ADR-4
Stymulator energii ADR-4     Nowość !    
W konstrukcji stymulatora ADR-4 zostały wprowadzone zmiany polepszające walory użytkowe i skuteczność działania:

- wykonanie antywstrząsowe - stymulator jest odporny na uderzenia i upadki
- hemetyczna obudowa - zabezpiecza przed przedostaniem się wody do wnętrza stymulatora, można go np. zanurzyć w wannie z kąpielą ziołową dla poprawy jakości wody


Stymulator energii ADR-4 służy do poprawy właściwości zdrowotnych wody pitnej. Zadaniem ADR-4 jest odpowiednia przemiana energetyczna i strukturalna wody, zarówno jej postaci czystej jak i znajdującej się w różnych artykułach spożywczych. Aby wykorzystać oddziaływanie energetyczne dysku ADR-4 na artykuły spożywcze, należy jedynie umieścić je na dysku na co najmniej 3 minuty. Wodę postawioną w naczyniu na dysku należy zamieszać i pozostawić również na co najmniej trzy minuty. Po tym czasie woda jest wystarczająco ukształtowana energetycznie. Z dysku można korzystać wtedy, gdy odczuwamy potrzebę regulacji energetycznej (uczucie osłabienia, zmęczenie, złe samopoczucie itp.) albo profilaktycznie: na przykład codziennie rano wypijamy jeden kubek dowolnego napoju. W przypadku gdy istnieje konieczność szybkiej regulacji energetycznej, wskazane jest wypicie przynajmniej trzech kubków płynów, szczególnie takich, na które ma się ochotę (niekoniecznie wody), przetrzymywanych uprzednio na ADR-4. Nie zachodzi możliwość przedawkowania. Energetyzować można wszystkie produkty żywnościowe. W szczególności należy wyróżnić tutaj napary z ziół, najlepiej tych, które są najbardziej potrzebne naszemu organizmowi, czyli takie, które zaleci lekarz. Rodzaj wody też jest istotny. W przypadku picia samej wody, wskazane jest, aby była to woda mineralna lub źródlana. Dopuszczalne jest stawianie gorących płynów na dysku, ponadto urządzenie to można myć pod bieżącą wodą.

ZASTOSOWANIE I SKUTECZNOŚĆ DZIAŁANIA
Skuteczność działania została stwierdzona w następujących przypadkach:

 • U chorych z zaburzeniami krążenia obwodowego w chorobie Raynaud'a, co potwierdzono metodą termograficzną.
 • U osób narażonych na znaczny wysiłek fizyczny, poprzez szybsze wyrównanie powysiłkowych zaburzeń fizjologicznych (szybszy powrót akcji serca do wartości początkowej), czego wynikiem jest szybsze usunięcie zmęczenia.
 • Przy usuwaniu nadmiernego stężenia metali toksycznych z organizmu człowieka.
 • W wyrównywaniu zaburzeń energetycznych w ustroju człowieka, mierzonych wzdłuż kanałów akupunkturowych, co potwierdzono metodą RYODORAKU.

ADR-4 jest stymulatorem energetycznym zastrzeżonym w polskim Urzędzie Patentowym pod numerem P 320179.

ADR-4 posiada:
 • świadectwo badania Instytutu Medycyny Pracy w Łodzi;
 • świadectwo jakości Instytutu Leków;
 • opinię Instytutu Badań Fizykomedycznych w Poznaniu;
 • opinię Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu;
 • opinię Akademii Medycznej w Poznaniu;
 • niemieckie świadectwo TIJV dopuszczające ADK-4 do kontaktu z żywnością;
 • potwierdzenie własności detoksykacyjnych przeprowadzone przez firmę Tracę Elements, lnc.,USA.