Dodaj do ulubionych Dodaj do ulubionych
  Kontakt
  Biuletyn

   Linki 
Supernauczanie

Przedmowa
Czym jest supernauczanie?
Składniki kompleksowego działania
SUPER
samo-nauczanie
Rytmiczne oddychanie
Kursy języków obcych


SUPERNAUCZANIEKURSY JĘZYKÓW OBCYCH


   Sugestopedia szczególnie nadaje się do nauki języków obcych, dając już po krótkim treningu efekt trwałego zapamiętywania stu i więcej słówek dziennie. Można tą metodę z powodzeniem wykorzystać w innych dziedzinach (np. historii, geografii), gdzie wymagane jest pamięciowe opanowanie dużych ilości materiału. O sugestopedii wspomina Zbigniew Pietrasiński w swojej książce pt. SZTUKA UCZENIA SIĘ (wyd. Wiedza Powszechna 1990r.), charakteryzując ją jako metodę szczególnie owocną, obejmującą kompleks wysoce efektywnych środków dydaktycznych.
   Dużym osiągnięciem jest opracowanie i wydanie kursów języków obcych (angielskiego, niemieckiego i francuskiego), umożliwiających opanowanie tych języków znacznie szybciej niż innymi metodami. Kursy te opracowane zostały pod kierunkiem mgr Lecha Emfazego Stefańskiego.


Co zawierają kursy?

Angielski w podróży

   Kurs języka angielskiego pt. "Angielski w podróży" wykorzystuje metodę sugestopedii do szybkiego i trwałego opanowania języka w zakresie podstawowym, obejmującym ok. 1000 słów i zwrotów. W skład kompletu wchodzi 6 kaset oraz 2 podręczniki, zawierające teksty w języku angielskim, polskim oraz gramatykę. Uczenie się wg tego kursu daje szansę opanowania języka w rewelacyjnie krótkim czasie 1 miesiąca, w stopniu umożliwiającym porozumiewanie się. Kurs został opracowany przez wysokiej klasy lektorów. Nagrania wykonano w Studiu Polskiego Radia w Warszawie, co daje gwarancję wysokiej jakości. W skład kursu wchodzi specjalne nagranie służące do opanowania metody sugestopedycznej.

Niemiecki w podróży

   Kurs "Niemiecki w podróży", podobnie jak kurs języka angielskiego, umożliwia opanowanie języka metodą sugestopedyczną w stopniu umożliwiającym porozumiewanie się, w ciągu 1 miesiąca nauki.

Francuski w podróży

   Kurs "Francuski w podróży", podobnie jak poprzednie kursy językowe, opracowany jest metodą sugestopedyczną i umożliwia szybkie opanowanie języka.

Strona główna | Magnetoterapia | Supernauczanie | Aby zdrowiej mieszkać | Wahadła Józefa Baja | Huna | MIND ACTIVATOR | Sklep