Dodaj do ulubionych Dodaj do ulubionych
  Kontakt
  Biuletyn

   Linki 
Supernauczanie

Przedmowa
Czym jest supernauczanie?
Składniki kompleksowego działania
SUPER
samo-nauczanie
Rytmiczne oddychanie
Kursy języków obcych


SUPERNAUCZANIEPRZEDMOWA


   Artykuły prasowe i doniesienia naukowe pojawiające się w latach sześćdziesiątych były coraz bardziej nie do wiary. Początkowo w Bułgarii uczono 100 słów języka obcego w jeden dzień. Potem było ich już 200. Następnie donoszono, że ludzie uczą się już 500 słów w ciągu jednego dnia. Potem naukowcy potwierdzili fakt, że grupa Bułgarów opanowała 1000 słów w jeden dzień.
   Na tym się nie skończyło. System ten, jak się okazało, przyspiesza nauczanie od 5 do 50 razy, zwiększa pojemność pamięci, nie wymaga wysiłku ze strony uczniów, obejmuje opóźnionych i uzdolnionych, tak starych jak i młodych i nie wymaga specjalnego wyposażenia. Testowane osoby nie tylko uczyły się języka w ciągu miesiąca, czy półrocznego programu historii w kilka tygodni, ale poprawiło się też ich zdrowie, budziły się u nich zdolności twórcze i intuicja.
   Nie trzeba być wizjonerem, aby wyobrazić sobie, co system przyspieszający nauczanie pięcio-pięćdziesięciokrotnie może zrobić dla każdego, kto chce się rozwijać.

   "Sugestologia może zrewolucjonizować nauczanie" - stwierdza prof. Łozanow, twórca metody supernauczania. - "Kiedy ludzie przekroczą zakreślone przez siebie granice, pójdą dalej. Nikt nie będzie ograniczony przekonaniem, że uczenie się jest nieprzyjemne, że to, czego się dziś nauczy - jutro zapomni, że zdolność do uczenia się zmniejsza się z wiekiem."

   Wdane przez ATHANOR pod kierukiem mgr Lecha Emfazego Stefańskiego kursy:Angielski w podróży, Niemiecki w podróży i Francuski w podróży oracowane zostały metodą sugestopedyczną. Uczący się mają możność opanowania języka obcego w zakresie podstawowym w ciągu zaledwie 10 lekcji.

   Na tej stronie wykorzystano teksty z podręcznika do kursu "Angielski w podróży".Strona główna | Magnetoterapia | Supernauczanie | Aby zdrowiej mieszkać | Wahadła Józefa Baja | Huna | MIND ACTIVATOR | Sklep